Tworzenie stron internetowych

Co wyróżnia nasze strony internetowe?
design - przejrzystość - dostępność - mobilność
zadzwoń - 533 781 617

Oferujemy Państwu tworzenie oryginalnych i dostępnych stron internetowych. Nasze strony wyróżnia staranność wykonania oraz wyjątkowy design. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Oferta naszej firmy:

Przebudowa stron WWW

Ze względu na dynamikę i szybki rozwój technologii stron internetowych, konieczne jest aby dbać o ich zgodność z obowiązującymi standardami. Firma zatorski.eu świadczy usługi dostosowania przestarzałych witryn, sklepów internetowych do obecnych trendów. Proponujemy między innymi: dostosowanie strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych; przebudowa witryn klasycznych do witryn opartych o systemy CMS; wprowadzanie standardów WCAG 2.0; odświeżenie szaty graficznej, logo;

Sklepy internetowe

Od 2010 roku handel elektroniczny notuje dynamiczny wzrost. Wartość rynku e-commerce w 2014 roku osiągnęła ponad 27 miliardów złotych. Biorąc pod uwagę wzrost liczby urządzeń typu tablet, smartfon oraz lepszą kondycje gospodarki, wartość sprzedaży internetowej będzie wzrastać. Dlatego warto zastanowić się czy nie przenieść chociaż części sprzedaży do sieci. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych na platformy mobilne oraz komputery tradycyjne.

Strony firmowe

Polski Internet w dalszym ciągu jest w fazie intensywnego rozwoju. Rozwój sieci szerokopasmowych we wschodniej części naszego kraju oraz wzrost liczby urządzeń mobilnych sprawa, iż posiadanie strony WWW stało się koniecznością. Dobrze zaprojektowana i przemyślana strona internetowa to podstawa współczesnego przedsiębiorstwa. Wybierz firmę, która profesjonalnie podejdzie do powierzonego zlecenia. Strony wizytówki

Nie zawsze przedsiębiorstwo potrzebuje dużej, rozbudowanej witryny. W takiej sytuacji najlepiej sprawdza się tak zwana strona wizytówka. Ten typ strony internetowej daje możliwość zaistnienia w sieci niewielkim kosztem. Niski koszt dotyczy nie tylko nakładu finansowego, ale również czasu, który pochłania obsługa strony. W ramach strony wizytówki otrzymują Państwo unikalny adres internetowy praz adres e-mail we własnej domenie.

Blogi

W ostatnim czasie bardzo modne stało się prowadzenie własnego bloga. Ciekawy blog może stać się źródłem całkiem niezłego dochodu. Nie każdy jest jednak w stanie dostosować blog do swoich potrzeb, my zrobimy to za Ciebie. Jesteśmy specjalistami od personalizowania witryn. My zajmiemy się obsługą techniczną, a Ty pisaniem.

Strony jednostek sektora publicznego, urzędy, stowarzyszenia

Strony internetowe dla jednostek sektora publicznego w tym urzędów różnią się od typowych stron. Strona urzędu musi spełniać szereg wymagań takich jak dostępność, przejrzystość, rozliczalność. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 roku w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, zobowiązuje podmioty realizujące zadania publiczne do dostosowania serwisów internetowych do standardu WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) uznanego w większości krajów Europy. Standard WCAG 2.0 zawiera zalecenia jak budować strony dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu, tak by nie wykluczać osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Systemy dedykowane

Czasami potrzeba więcej niż witryna internetowa. W wyniku rozwoju firmy, może być konieczne utworzenie rozbudowanych baz danych, systemów sprzedaży itp. Firma zatorski.eu wychodząc na przeciw Państwa potrzebą oferuje tworzenie aplikacji dedykowanych, systemów biznesowych B2B, B2C, CRM, ERP.